GÜÇProjeİnşaat

HAKKIMIZDA

GÜÇ Proje İnşaat, 2006 yılı başında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Şirketin kurucusu Gerçek GÜÇ, 1997 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümü lisans derecesini bitirmiş, 2006 yılında da gene ODTÜ İnşaat Mühendisliği Kıyı Liman bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Yaklaşık 10 yıl Türkiye’nin önde gelen İnşaat Firmalarında çeşitli görevlerde bulunmuş, gene ülkemizinin öncü projelerinde mühendis ve kontrol mühendisi olarak görev yapmıştır. Türkiye için bir prestij projesi olan Botaş BTC Boru hattı projesinde de kontrol mühendisi olarak görev yapma gururunu yaşamıştır.

Yaklaşık 10 yıllık tecrübe ve birikimini, büyük, prestijli projelerde alt yüklenici ve yüklenici olarak görev almak için, kendi adını taşıyan firmasını 2006 yılı başında GÜÇ Proje İnşaat Ltd. Şti. olarak hayata geçirmiştir.

Firmanın ana olarak iki faaliyet alanı bulunmaktadır; Taahhüt sektörü ve Proje Kontrol hizmetleri.

Taahhüt sektöründe, bugüne kadar büyük hacimli üstyapı projeleri alt yüklenici olarak tamamlanmış ve aktif olarak yeni üstyapı projelerinde de görev yapılmaktadır.

Proje Kontrol hizmetleri de ana olarak; İş programı hazırlanması, Şirket tanıtım dosyası hazırlanması, İhale dokümanları hazırlanması ve Bütçe kontrol tabloları olarak sayılabilmektedir. Firmamızın geçmişe dayalı Primavera, MS Project programları kullanılarak, büyük çapta planlama tecrübesi bulunmaktadır. Geçmişte pek çok büyük, orta ve küçük ölçekli projenin iş programları hazırlanmış, takibi yapılmış ve idarece istenilen raporlamalar hazırlanmıştır.

Güç Proje İnşaat, İş güvenliğini ön planda tutarak, çevreye duyarlı, zamanında ve kaliteli iş yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yeni projelerde beraber çalışabilmek ümidiyle,

Saygılarımla,

Gerçek GÜÇ

Genel Müdür